• 2.5/5
  • 2 ratings
2 ratingsX
Sehr schlecht! Schlecht Hmmm Oke Gut!
0% 50% 50% 0% 0%

Joel Kinnaman

Joel Kinnaman Altered Carbon

Joel Kinnaman
biyografi
30 öğe gösteriliyor
Git: Genel Bakış (3) | Mini Bio (1) | Eşin (1) | Diğer bilgiler (6) | Kişisel Alıntılar (19)
Genel Bakış (3)
25 Kasım 1979’da Stockholm’da Stockholms län’de doğdu.
Doğum Yeri Charles Joel Nordström
Yükseklik 6 ‘2½ “(1,89 m)
Mini Bio (1)
Profesyonel olarak Joel Kinnaman olarak bilinen Charles Joel Nordström, İsveçli bir aktördür. En iyi filmi Easy Money, “En İyi Erkek Oyuncu” kategorisinde Guldbagge Ödülü ve Johan Falk film serisinde Frank Wagner rolü oynayan İsveç filmi “Easy Money” de başrol oynamakla tanınır. AMC’nin dedektif Stephen Holder rolüyle öldürülmesini ve 2014 yılında RoboCop’u yeniden başlatmasının ardından Alex Murphy’yi canlandırdı.

Joel Kinnaman Altered Carbon
– IMDb Mini Biyografi Yazan: scaryofmonsters

Eş (1)
Cleo Wattenström (2016 – mevcut)
Diğer bilgiler (6)
Joel hem İsveç hem de Amerikan vatandaşlığına sahiptir. Babası Amerikan doğumludur ve annesi İsveç doğumludur.
Aktris Melinda Kinnaman’ın üvey kardeşi. Dört tane daha kızkardeşi var.
Joel’in babalık dedesi, Indiana’nın Marion İlçesindeki Perry Township’ten David H. Kinnaman ve Kansas Kansas City’den Rosalie L. (Mitchell) idi. Joel’in babasının soyları Almanca, İngilizce, İskoç ve İrlanda’yı içerir. Joel’in annesi İsveç Yahudi kökenden (o Ukraynalı Yahudi göçmenlerden İsveç’e inmiştir).
2016’da model / dövme sanatçısı Cleo Wattenström’le evlendi.
Jane Timglas ve Olivia Munn ile kısa vadeli bir ilişki içindeydi.
Uzun zamandır arkadaşı İsveçli aktör Gustaf Skarsgård’le arkadaş olun.
Kişisel Alıntılar (19)

Joel Kinnaman Altered Carbon
İsveç’te gerçekten de büyük kadın yönetmenlerle çalıştım. Komik çünkü “The Killing” gerçekten kadınlara yönelik bir gösteri. Yapımcılar, gösteri koşucusu, lider: hepsi kadınlar. Bir Yahudi annem ve beş kızkardeşim var ve temsilciliklerimden biri var, ama biri kadınlar, bu yüzden hayatım güçlü kadınlar tarafından yönetiliyor.
İsveç’te, dünyanın dört bir yanından insanın karışıklık geçirdiği bir İngiliz okuluna gittim. Bazıları çok fazla para kazanan diplomatik çocuklardı, bazıları banliyölerden çıkan getto çocuklarıydı ve ben o sırada büyüdüm. İkinci nesil bir göçmen topluluğu var ve bunun bir parçası oldum çünkü bir Amerikalı baba vardı.
İlkbaharın ilk gününde İsveçli kadınları özlüyorum çünkü hepsi sadece en inanılmaz şekilde çiçekleniyor.
Her zaman iyi hikayeler ve iyi karakterler ararlar ve eğer bir anasa yerleştirilirlerse ilgileniyorum.
Gerçekten New York’ta yaşamak istiyorum. Hayallerimin şehirleri bu.
Hepimiz insanların zayıf yönleriyle bağlantı kurabiliriz. Her şeyin mükemmel olduğunu, ancak hiçbirimizin olmadığı bir cephe ortaya koyabiliriz. Bu zaafı bir başkasında görürsek, anlıyor veya biraz boşa çıkıyor.

Joel Kinnaman Altered Carbon
Neden burada olduğumuzu ve evrendeki rolümüzün bağlamını ve sonsuz bir evren düşüncesini bilmiyoruz. Bu, insan zihninin gerçekten kavrayamadığı bir şeydir. Başka gezegenlerde hayat olmadığı istatistiksel olarak imkansız.
‘The Killing’, gerçekten mükemmel bir nitelik kombinasyonuna sahiptir: Çok üzücü ve yas ve keder ile ilgileniyor olsa da, hala heyecan vericidir. Gerçek insanlarla ilgili ve hayatın ağrılı noktalarından utanmıyor.
Teknik olarak 3 boyutlu çekim yapmak istiyor. Bu ekstra bir unsur. Ayrıca, sadece kameraların büyüklüğü. Bu ‘Transformers’ canavarlarına benziyorlar; Bunlar inanılmaz derecede büyük, birçoğu.
Texas’taki lisedeyken bir yıl, üst düzey yılıma gittim. Ailem yanlış tayfa ile koştuğum için Stockholm’den çıkmamı istedi. Köklerine geri dönmemi istediler.
‘Öldürmeyi’ izledikten sonra beni ‘Snabba Cash’i gören birçok insan için sanırım, farklı karakter türleri yapabileceğim konusunda bir fikre sahiplerdi.
Filmlerde bir aktör olmak, hayal gücünüzle ilgili çok şey ve durumun gerçek olmasını sağlar, böylece izleyiciler gerçek olduğunu hissederler.
Hepimiz büyük bir hippi aileyiz, bu yüzden beş kızkardeşim ve bir sürü farklı annemiz var. Gerçekten değil, ama kız kardeşlerinin anneleri hep annemle iyi arkadaş. Biz büyük bir aileyiz, 25 kişi.
Domuz eti kabuklarından nefret ederim. Nasıl birinin domuzdan cildi alıp kızartıp sonra insanlara satmaya çalışacağını hayal edemiyordum. Sonra insanlar yemek için onu alırlar. İnsan ırkının çöküşünün gerçek işareti budur.
Oyuncuların gerçekte uzaylıları gördüğü birçok yabancı filmin olduğunu sanmıyorum.
İsveçliler pek çok açıdan gerçekten mütevazı ve utangaç insanlar, ancak sanırım Amerika’daki kadarıyla aynıdır. Küçük kızlar öğle yemeğinde benimle fotoğraf çekmek istiyorlar.
Sanırım ilk ‘RoboCop’u 15 veya 20 kez gördüm. Ben böyle bir çocuk gibiyim.
Genelde üzerinde çalıştığım projelerde çok iyi sezgilerim var.
Şu anda beyin insan vücudundaki tüm zekâ var mı? ‘Sorusunu gündeme getiren bir çok sinirbilimi var, ve öyle olmadığı sonucuna varıyorlar. Vücut istihbaratının kendisidir ve biz bu şekilde çok daha fazla organik bir yaratıkız.    Joel Kinnaman Altered Carbon

Alteredcarbonizle.com Anasayfa Butonu

Fikrini Belirt: