• 3.5/5
  • 6 ratings
6 ratingsX
Sehr schlecht! Schlecht Hmmm Oke Gut!
16.7% 16.7% 0% 33.3% 33.3%

Altered Carbon | Tarih Duyurusu [HD] | Netflix

Roman ödüllü dayanarak, Altered Carbon yeri insan değiştirilmiş karbon izle aklı şimdi sayısallaştırılmış ve “kortikal bir yığın” içine indirilir ve yeni bedenlerin içine yerleştirilmiş, kolları denebilecek bir gelecekte yer alır. Dizi geri hayat yüzyıllar sonra (James Purefoy) Laurens Bancroft, dünyadaki en zengin adam altered carbon türkçe dublaj izle öldürmeye teşebbüsten soruşturma için getirilen (Joel Kinnaman) Elçisi asker Takeshi Kovacs, izler.

Altered Carbon Tarih DuyurusuAltered Carbon Tarih

Soruşturma ilerledikçe, Kovacs geçmişini düşündüğü kadar gömülü olmadığını öğreniyor. Serinin sadece 2. Netflix Şubat 2018 karşınızda. Nöbet Değişmiş Karbon Netflix: https://www.netflix.com/title/80097140 ABONE ol: http://bit.ly/29qBUt7 Hakkında Netflix: Netflix, dünyanın önde gelen İnternet televizyon ağı üzerinden 117 milyon üye 190 ülkede zevk fazla 125 milyon saat TV şovları ve filmler günde dahil olmak üzere orijinal dizi, belgesel ve uzun metrajlı film.

Altered Carbon Nasıl Izlenir ?Üyeler istedikleri kadar izlemek, her zaman, her yerde, neredeyse İnternet bağlantısı olan herhangi bir ekranda. Üye Oynat, Duraklat ve izlemek, tüm reklam ve amaçsız kaldığı yerden devam edebilir.

Altered Carbon Ne Zaman çıkacak

Connect ile Online Netflix: Netflix WEB sitesini Ziyaret edin: http://nflx.it/29BcWb5 Netflix Gibi Çocuklara FACEBOOK: http://bit.ly/NetflixFamily Gibi Netflix FACEBOOK: http://bit.ly/29kkAtN Takip Netflix TWİTTER: http://bit.ly/29gswqd Takip Netflix İNSTAGRAM: http://bit.ly/29oO4UP Takip Netflix TUMBLR: http://bit.ly/29kkemT Değiştirilmiş Karbon | Tarih Duyurusu [HD] | Netflix http://youtube.com/netflix

Bir önceki Altered Carbon İzle içeriğimize bakınız. >Altered Carbon 1. Sezon 1. Bölüm Fragman izle Türkçe Dublaj

Alteredcarbonizle.com Anasayfa Butonu

Fikrini Belirt: