• 3.4/5
  • 23 ratings
23 ratingsX
Sehr schlecht! Schlecht Hmmm Oke Gut!
13% 21.7% 8.7% 26.1% 30.4%

Altered Carbon 1. Sezon 1. Bölüm Fragman izle Türkçe Dublaj

Başroldekiler: Joel Kinnaman, James Purefoy, Martha Higareda Altered Carbon 1. Sezon 1. Bölüm Fragman izle Türkçe Dublaj

Altered Carbon 2 Şubat Cuma altered carbon izle türkçe dublaj günü tüm dünya ile aynı anda altered carbon izle türkçe altyazılı sadece Netflix’te gösterime girecek.

Kimse sonsuza dek yaşayamaz’ Altered Carbon Türkçe Dublaj Fragman 1. Sezon 1. Bölüm izle tanıtımıyla dikkat çeken Altered Carbon Richard K. Morgan’ın klasik altered carbon 1.sezon izle Siberpunk romanından uyarlandı. Altered Carbon 300 yıl sonraki bir gelecekte geçen, cinayet, aşk, cinsellik ve ihanetlerle dolu karmaşık bir olay örgüsüne sahip bir hikâye.Tüm tür çanları ve ıslıkları için – sanal gerçekler, bellek eklemeleri, bulutlarda siyah maskelerdeki kakule askerler ve fantastik kaleler – “Altered Carbon” çoğu, bu en temel TV yapı taşına dayanmaktadır: polis gösterisi. Kovacs, hafifçe gösterişli seslendirmelerde monologlama yapmadığı zaman sık sık, uzun süredir devam eden titan Laurens Bancroft’un (hoşnut ve ustaca tehditkar James Purefoy) cinayetini araştıran bir dedektif Kristin Ortega’ya (Martha Higareda) rastlar. Polis departmanının hikayesi konusundaki yatırımınız, Kinnaman ve Higareda arasında herhangi bir kimliği tespit edip edemeyeceğinize bağlı olabilir. Genel olarak, bu ilişki sadece aralıklı olarak ilginçtir.”Elektrikli Düşler” gibi, “Altered Carbon” da mükemmel değildir, ancak ikisi de televizyonda bilim kurgu kanonuna sağlam eklemelerdir.

Altered Carbon 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj Fragman

Büyük TV Altered Carbon Türkçe Dublaj Fragman 1. Sezon 1. Bölüm izle platformlarının, mekik, şaşkınlık yaratan teknoloji ile uçan polis kruvazörleri, TV dizileri üzerinde büyük para harcamak için canı cehenneme geliyor. “Altered Carbon” bazı türün en eski sözleşmelerine bağlı olmakla birlikte, rolünün pek çok kadınının belirgin rollere sahip olduğu ve zamanla dünyalar ve anılar arasında kayma yeteneği etkileyicidir. Kovacs geçmişi aşamaz, ancak bu iddialı serinin en umut verici yönleri geleceğe benzemektedir.

Altered Carbon 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj Fragman Full

TV İncelemesi: Netflix’te ‘Altered Carbon’

Dram; 10 bölüm (8 gözden geçirilmiş); Netflix, Fri. 2 Şubat. 60 dak.

CREW: Yönetici yapımcılar, Laeta Kalogridis, Steve Blackman, Russel Friend, Garret Lerner, Nick Huran, Bradley J. Fischer, James Vanderbilt, Arnold W. Messer, James Middleton, Brian Nelson, Miguel Sapochnik, Mike Medavoy, David Ellison, Dana Goldberg , Marcy Ross.

CAST: Joel Kinnaman, Martha Higareda, Renee Elise Goldsberry, James Purefoy, Will Yun Lee, Dichen Lachman, Chris Conner, Ato Essandoh, Kristin Lehman, Tamara Taylor, Matt Frewer.

Altered Carbon 1. Sezon 1. Bölüm Dublaj

Kısa bir ay boyunca, Şubat’ın izlemesi çok Altered Carbon Türkçe Dublaj Fragman izle şey var.Gösterilerden biri, 2 Şubat’ta toprakları erken görmek için sabırsızlanıyoruz. Richard K. Morgan’ın 2002 bilimkurgu romanına dayanarak “Altered Carbon”, Netflix’e bir dizi olarak geliyor. Fütüristik hikayede, bir tutsak yeni bir bedende hayata döndürülür; Bir cinayeti çözebildiği takdirde özgürlüğünü Altered Carbon Türkçe Dublaj Fragman 1. Sezon 1. Bölüm izle kazanma şansı var, ancak davanın ters dönmesi, teknolojinin karanlık tarafına sert bir bakış getirmesi.Gerçek serisi “Queer Eye”, Netflix’te, daha sert görevlerle görevlendirilen 5 uzmantan oluşan yeni bir ekiple geri döndü. Bu sefer gerçek hayranları, dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek için Antoni Porowski’yi (yiyecek ve şarap), Bobby Berk’i (iç mekan tasarımı), Karamo Brown’u (kültür), Jonathan Van Ness’i (tımar yetiştirme) ve Tan France’ı (moda) takip edecekler .Artı: Stana Katic’in suç TV’sine dönüşü, bir podcast HBO özelliğine döndü ve Glenn Howerton’un oynadığı yeni bir lise komedisi oldu.

Altered Carbon 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj Fragman Full Hd

Altered Carbon 1.sezon 1.bölüm türkçe dublaj fragman hd izle

Bu hafta, en büyük müzik ödül töreni ve genç bir kurtçu hakkında samimi bir belgesel ile yılın ilk ayında elveda öneriyoruz. Ve şubatın bir tür kombinasyonu ile hoş geldiniz: yeni bir siber-steampunk / noir bilimkurgu Netflix serisi, Castle’ın Stana Katic’in polis dramına geri dönüşü ve iki podcast’ten bir miktar gülme, HBO komedisine dönük özel komedi ve yeni bir sitcom Hüzünlü bir felsefe araştırmacı hakkında.Önemli olan programları önümüzdeki yedi gün boyunca takip etmenize yardımcı olmak için, 28 Ocak – 3 Şubat (her zaman Doğu) için yayın, kablo veya canlı yayın olsun, izlemeye Altered Carbon Türkçe Dublaj Fragman 1. Sezon 1. Bölüm izle değer her şeye kılavuzumuzuz:60. Yıllık Grammy Ödülleri (CBS, Pazar 7:30 pm)
Müziğin en büyük gecesi çok önemli bir fırsat vaat ediyor. Bu yıl yapılan tören 60’ıncı ödülün yanı sıra ilklerin de birer akşamı olacak: hip hop, rap, R & B ve Latin pop büyük kategorilerde Song ve Yılın Kaydı gibi ana kategorilere hakim olurken dört azınlık oyuncusu Yılın Albümü için yarışıyor. James Corden, bir kez daha etkinliğe ev sahipliği yapacak ve Bruno Mars, Kendrick Lamar, Çocuklukçu Gambino, Sam Smith, Lady Gaga, Cardi B, Rihanna, Luis Fonsi ve Altered Carbon Türkçe Dublaj Fragman hd izle Daddy Yankee, Peynk, Miley Cyrus, Kesha, Elton John ve U2’yi ağırlayacak geceyi canlandırmak için ayarlayın. Tahminlerinizi yapın ve bahislerinizi, bayanlarınızı ve baylarınızı yerleştirin. Bu yılki adaylarla her şey mümkündür.Şovun daha iyi anlarında “The Punisher” bazı ilginç noktalar üretmeyi başardı.

Altered Carbon 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj Fragman Full Hd Izle

Altered Carbon oyuncuları

Ancak iyi şeylere erişmek, bir başkasından sonra bir tane kasık kanına sürmek demekti. “Altered Carbon” gibi, gösteri herkesten daha korkunç olma arzusuyla canlandı. Birlikte ele alındığında, bu iki gösteri, Netflix’in prestijli TV oyunundaki yeni arama kartının, HBO’nun prestij şovlarını, cinsel tercihi bol miktarda (sağlıklı bir şiddet de dahil olmak üzere) dahil etmesini sağlayarak sinyalleri vermesi gibi tüyler ürpertici olmak için istekli olduğunu ileri sürüyor ) ve AMC, beyaz adamın yükünün acımasız öfkesinin toplumda başarılı olmasını amaçlıyor.Netflix, kabus tahminlerini düşündürücü hikayelerle dengelemeye devam ederse, bu strateji de işe yarayabilir. (“Grace and Frankie” ya da “Master of None” gibi popüler orijinal Altered Carbon Türkçe Dublaj Fragman 1. Sezon 1. Bölüm izle komedilerin dengeleyici etkilerinden bahsetmiyorum bile) Gösterinin yayınlanmasına kadar olan tam mahkeme pazarlama basınında, “Altered Carbon” umulan siteyi vuran şut olabilir. Ancak öyleyse Altered Carbon Dublaj Fragman 1. Sezon 1. Bölüm izle eğlencede takip etmek için bir kan göbeği hazırlamalıyız. Bu, “Altered Carbon” gibi şovları atlamak zorunda olduğunuz anlamına gelmez, ancak ikinci bir sezonda sopa yapamazsınız.

Bir önceki Altered Carbon İzle içeriğimize bakınız. >Altered Carbon | Resmi Fragman [HD] | Netflix izle

altered carbon 1 sezon 1 bolum izle altered carbon izle ing sub
Alteredcarbonizle.com Anasayfa Butonu

2 Comments

  1. rıza 04/02/2018
  2. okyanus 04/02/2018

Fikrini Belirt: