• 3.5/5
  • 16 ratings
16 ratingsX
Sehr schlecht! Schlecht Hmmm Oke Gut!
0% 31.3% 25% 6.3% 37.5%

Altered Carbon 1. Sezon 1. Bölüm Fragman izle Türkçe Altyazılı

Altered Carbon 1. Sezon 1. Bölüm Fragman izle Türkçe Altyazılı

Dizinin senarist ve yapımcı altered carbon izle 1.sezon 1.bölüm koltuğunda ise Leate Kalogridis bulunuyor.

Altered Carbon, 2 Şubat 2018’de Netflix’de özel altered carbon türkçe dublaj izle olarak piyasaya çıktı.

Netflix’te Altered Carbon’u izleyin: https://www.netflix.com/title/80097140

ABONE OLUN: http://bit.ly/29qBUt7

Gri hava genellikle 250 yıllık bir uykudan uyanmış ve kaçınılmaz olarak zengin bir cinayet çözme meselesinde takılıp kalmış olan Takashi Kovacs’ın ruh haline uyuyor. Karanlık geçmişi olan eski bir asker olan Kovacs, “Altered Carbon” filminin büyük bir bölümünde büyük incelik ve duygusal şeffaflık gösterebilen bir aktör Joel Kinnaman tarafından canlandırılıyor. Ancak uzun süren “Altered Carbon”, Kinnaman’a, şans eseri özel dedektifler hakkında yapılan sayısız filmden tanıdık, alaycı, sert adam modunda kalmasını ister. Ancak Kovac’ları savunmasızlık gösterdiğinde ya da melankoliyi karıştırdığında – ve bunun için fırsatlar erken gidişte çok nadir – karakter ve durumu sıkıntı verici hale gelir.Serinin ikinci yarısına doğru ilerlemesi Altered Carbon Türkçe Altyazılı Fragman 1. Sezon 1. Bölüm izle üzerine, aynı zamanda müthiş olan Will Yun Lee, 250 yıl önce yaşayan Kovacs olarak mücadeleye katılıyor ve kinleri ve istekleri seriye enerji verici patolara meydan okuyor. Kovacs tarihinin kırıkları, kişisel ve teknolojik birleştiren bir mitoloji oluşturmak için bir araya getirilen yedinci bölüm, sezonun en iyilerinden biri. Aksiyon, birkaç karakterin geçmişinin kazısı ve dünya düzenini bir dizi zorlayıcı set parçasıyla harmanlıyor ve bu tür anlarda serisi kendi duygusal momentumunu (ve “The Matrix” e olan saygılarını) buluyor.

Sezonun ikinci yarısında da dramın daha önce iletmesi gerektiği ve iki ana zaman çizelgesinde Kovacs’ın geçmişinde – gizemli bir gerilla komutanına rastladığı ve çelişkili sadakalarda bulunulduğu – genel olarak daha itici ve zararlı hissettiriyor . Bu sonraki bölümlerde ayrıca birkaç çatırtı aksiyon dizisinde Renee Elise Goldsberry ve Dichen Lachman tekme tekerlerini içeren sahneler yer alıyor ve tek başına bu anların mevsimindeki daha yavaş bölümleri ayırmaya değer. “Altered Carbon” kendi çekirdeğini kucaklamaktan çekinmediğinde, hem daha keyifli hem de daha bağımlılık hissi veren Altered Carbon Türkçe Altyazılı Fragman 1. Sezon 1. Bölüm izle bir doku haline gelir.

Altered Carbon 1. Sezon 1.bölüm Türkçe Altyazılı Fragman Full

Ben Sen Bir Başkası (PBS, Pazartesi 10:00)
Kim her şeyi bırakmayı, tüm Christopher McCandless’a gitmeyi ve bir sırt çantasının içeriğini yaşamak istemeyen kimdi? Ben Am Another’ın sarışın, karizmatik konusu olan Altered Carbon Altyazılı Fragman 1. Sezon 1. Bölüm izle Dylan Sen aslında ne yaptığının gerçek bir kanıtısın. Çinli belgeselci Nanfu Wang (Hooligan Sparrow), New York Üniversitesi’ndeki çalışmalarından kopuşu sırasında Florida’daki bir pansiyonda kendisine tırmanan 22 yaşındaki kurakçıyı yakından takip ediyor. Film, birlikte seyahatlerinde toplumun marjları üzerinde kasten evsizlik ve macera yaşatıyor. SXSW Belgesel Hikayede Mükemmellik Jüri Ödülünün bu galibi sonunda PBS’nin Bağımsız Objektifiyle (ve Salı’dan itibaren akarsu için kullanılabilir) ekranlarımıza ulaşır.

Altered Carbon 1. Sezon 1.bölüm Türkçe Altyazılı Fragman Full

AP Bio (NBC, Perşembe, 09:30)
Principal Ed Rooney, Rock of Ned Schneebly Okulu ve Miss Trunchbull gibi önemli öğretim üyeleriyle birlikte filmdeki kötü eğitimcilerin geleneği, Jack Griffin olarak Glenn Howerton’ın (Philadelphia’daki Her Zaman Güneşli) oynadığı bu komedi filminde TV’ye geçirildi. ödüllü bir felsefe bilim adamı, daha iyi bir iş çıktıktan sonra gönülsüzce lise biyoloji öğretmeni olarak çalışıyor. Patton Oswalt, anadalını oynuyor ve Lyric Lewis, Jean Villepique ve Mary Sohn da sınıfa katılıyor. Şakalar Saturday Night Live mezunları Mike O’Brien ile Seth Meyers ve Lorne Michaels’la birlikte üreticilerin masasından geliyor.

Altered Carbon 1. Sezon 1.bölüm Türkçe Altyazılı Fragman Full Hd

Altered Carbon 1.sezon 1.bölüm türkçe altyazılı fragman hd izle

Altered Carbon (Netflix, Cuma)
Black Mirror’un dördüncü sezonu ve Amazon’un Philip K. Dick’in Electric Dreams’i ile bir bilimkurgu bayramından zevk aldık. Şimdi, Netflix, Altered Carbon ile fütüristik distopya iyiliğinin istikrarlı akışını koruyor. Richard Morgan’ın romanına dayanan gösteri 25. yüzyılda insanlık bilincinin sayısallaştırılabileceği, insanların bir bedenten diğerine geçmesine ve esasen sonsuza kadar yaşama imkânı verdiği bir döneme dayanıyor. Bu Altered Carbon Altyazılı Fragman 1. Sezon 1. Bölüm hd izle cesur yeni dünyada, eski asker Takeshi Kovacs (Joel Kinnaman), dünyanın en zengin adamı olan Laurens Bancroft’un (James Purefoy) öldürülmesine teşebbüs etmek için yüzlerce yıl hapis / buz uykusunun ardından hayata döndürüldü. Dichen Lachman, Renée Elise Goldsberry, Kristin Lehman ve Martha Higareda da yıldızı; Game of Thrones’un Miguel Sapochnik pilotu yönetirken. Bilimkurgu diyetinde steampunk ve dedektif noir yoksa, Altered Carbon sadece doktorun emrettiği şey.

Altered Carbon 1. Sezon 1.bölüm Türkçe Fragman Full Hd Izle

Altered Carbon oyuncuları

Dünyaya giriş, Takeshi Kovacs’ı (Will Yun Lee) devraldı, bir askerin çevirdiği özgürlük savaşçısı paralı askeri biriktirdi, kütüğü 250 yıldır buzda kaldı. O çarpık bir polis, Elias Ryker’ın (Joel Kinnaman) cesedine yeniden yaslandı, hayat trillionaire Laurens Bancroft (James Purefoy) tarafından satın alındı. Bancroft, yığın verileri yüklenmeden hemen önce öldürüldü, bu yüzden kimin yaptığını ya da hemen öncesindeki olayları hatırlamıyor. Kovacs’ın görevi, iki gün Altered Carbon Türkçe Altyazılı Fragman 1. Sezon 1. Bölüm izle boyunca silinenler arasında Bancroft’a olanları öğrenmektir.Kovacs’ı izlerken, dünyanın teknolojik açıdan sönük bir çağa sıkışmış bir hiyerarşiyle nasıl sakat kaldığını gözlemliyoruz. Ancak, zenginlerin herkese gösterebileceği zulüm üzerine odaklanarak Netflix parlak bir gösteri ve aşırılık çeker.

Altered Carbon 1. Sezon 1.bölüm Altyazılı Fragman Full Hd Izle

Sadece yapmakla kalmayıp inanılmaz derecede zordur; aynı zamanda, “The Sopranos” den beri “prestijli TV” nin sözde “özellikli” haline gelen gittikçe büyüyen ve nihilizleşmeye katkıda bulunur.Netflix’in bu görevi ilk gördüğümüz ilk değil. Geçtiğimiz Kasım ayında Netflix, bir ay süren gecikmeden sonra nihayet Marvel’ın küçük ekran serisinin altıncı serisi “The Punisher” ı piyasaya sürdü. Devam eden ve birbirine bağlı destanda ilk beş seriden farklı olarak, “The Punisher”, New York şehrinin süper kahraman-noire’sine şeker renginde bir paean değil, kan gölü korku serisi idi. Gösteri, askeri sanayi kompleksi, İkinci Değişiklik ve TSSB gibi ciddi konularda umutsuzca çare bulmak istedi ancak Altered Carbon Türkçe Altyazılı Fragman 1. Sezon 1. Bölüm izle arsa hatları çoğunlukla kenara çekildi ama acımasız acımasızlık.

Bir önceki Altered Carbon İzle içeriğimize bakınız. >Altered Carbon 1. Sezon 1. Bölüm Fragman izle Türkçe Dublaj

Alteredcarbonizle.com Anasayfa Butonu

One Response

  1. canan 04/02/2018

Fikrini Belirt: