• 3.9/5
  • 41 ratings
41 ratingsX
Sehr schlecht! Schlecht Hmmm Oke Gut!
2.4% 22% 14.6% 2.4% 58.5%

Altered Carbon 1. Sezon 1. Bölüm Altyazılı izle

Takeshi Kovacs, dünya dışı bir cezaevinden ve Altered Carbon Türkçe Altyazılı Full 1. Sezon 1. Bölüm izle derece etkili bir aristokrasi olan Laurens Bancroft’un emriyle rezil bir polise götürülüyor.

Bancroft öldürüldü ve yığınının son otomatik yedeklemesi, ölümünden saatler önce yapıldı ve onu kimin öldürdüğü ve neden öldürttüğü konusunda hiçbir fikrinden vazgeçti.

Polis, bir intihar kararı verirken, Bancroft öldürüldüğünden ve Kovacs’ın gerçeği bulmasını istiyor.

Uzak gelecekte, insan bilinci sayısallaştırılabilir ve farklı Altered Carbon Türkçe Altyazılı Full izle organlara indirilebilir.

Dünyanın en zengin adamı olan Laurens Bancroft (James Purefoy) tarafından 250 yıl geçtikten sonra eski elçisi asker Takeshi Kovacs (Joel Kinnaman / Will Yun Lee), Bancroft’un cinayet girişiminde bulunduğu bir dünyada tekrar yaşama şansı bulacak tanımıyor.

Yüksek Bütçeli Altered Carbon Dizisi Izle

Richard K. Morgan’ın klasik Siberpunk romanından uyarlanan Altered Carbon Türkçe Altyazılı Full 1. Sezon 1. Bölüm izle Altered Carbon 300 yıl sonraki bir gelecekte geçen, cinayet, aşk, cinsellik ve ihanetlerle dolu karmaşık bir hikayeyi konu alıyor.Ancak, 10 bölümlük sezon boyunca ilerledikçe, “Altered Carbon” kendi oyuğunu buluyor. Çok lezzetli zarafet notlarından en çok hoşlandığım şey, Edgar Allan Poe’nun adını taşıyan bir otelde çalışan, henüz heyecanlı yapay zeka Poe (Chris Conner) olabilir. Siyah giyimli otelci, hikayenin kahramanının cesur ve hatta romantik arayışına ve otelin tek konukluğuna – doğruca Goth ve glum olmak üzere – yakalanmış. Komik rahatlama ve lakon espiri gibi o anları çok sevindirir ve bazı izleyicilerin dramanın bazı bilimkurgu klişelerinin aşırı kullanımını bağışlamasına izin verebilir. (Yüzyıllar sonra, gerçekten her zaman yağmur yağacak mı?)

Altered Carbon Dizisi Hd Izle Altyazılı

BİR KEŞİF BENİM BURADAN BURİYE ALIN
(Ten, Pazar günleri saat 7.30 da Çarşambaları)Televizyonu tam olarak yükseltmiyorsunuz, sadece ben duymadınız mı? Ben kesinlikle hiç duymadığınız bazı B-listeleri ve diğer alfa alfabe insanlarını (Simone Holtznagel’in bilmem gerektiği birisi olduğunu görmem için bir Celeb’ım) hayvan yiyin testisler veya Altered Carbon Türkçe Altyazılı Full 1. Sezon 1. Bölüm izle kafalarına kabarık taraklar döktü. Burada herhangi bir haysiyet bulunmayacak.

Altered Carbon Türkçe Altyazılı Full 1. Sezon 1. Bölüm hd izle

Bernard Tomic’in oyuncu seçimi, el-brattus’un elini koltuk altına almasına neden olan bir kerelik tenis tacının tadını çıkarmak isteyen Avustralyalıları büyük bir ihtimalle unutacak. Asıl soru şu ki, iki Avustralya Film Enstitüsü Ödülü sahibi bir oyuncu olan Kerry Armstrong ve akranları tarafından seçilen “ÖNGÖRÜLÜ Bir Logie” ni kazananlar ormanda kendini küçümüştür – o tüm zamanların en iyi Avustralya filmlerinden biri olan Lantana’nın kadın lideridir, Tanrı aşkına. O daha iyisini hak ediyor.

Absentia (Amazon, Cuma)
İlk başlarda, Absentia, başka bir polis tiyatrosu dramına benziyor: bir FBI ajanı bir seri katili soruşturuyor. Ancak söz konusu etmen, söz konusu soruşturma sırasında ortadan kayboldu ve ölen olduğu kabul edildi; altı yıl sonra ormandaki bir kabin içindeki bir su deposunda kayıp zamanlarının hatırlanmadığı canlı olarak keşfedildi. Şimdi, kocası yeniden evlendi ve bir dizi cinayetten dolayı kendisi şüpheli. Gösteride Patrick Heusinger, Amber Aga, Bruno Bichir, Angel Bonanni, Paul Freeman, Ralph Ineson, Neil Jackson ve Patrick McAuley’nin yanısıra Stana Katic’in (Castle) kolluk kuvvetlerine dönüşleri de gösteriliyor.

Altered Carbon Altyazılı Full Izle

Altered Carbon oyuncuları

2 Dope Queens (HBO, Cuma 11:30)
Stand-up komedi devresine ya da podcast dünyasına alışkın olanlar için The Daily Show’ın Jessica Williams ve Broad City’in Phoebe Robinson, 2 Dope Queens adında oldukça güzel bir radyo dalgasına ev sahipliği yapıyor ve bu da dört parçalı bir komedi biçiminde televizyona geliyor HBO olayı. Tig Notaro tarafından yönetilen her bölüm, New York’tan “Hot Peen” e kadar belirli bir konuda dönecek ve Jon Stewart, Uzo Aduba, Tituss Burgess ve Sarah Jessica Parker gibi özel bir röportaj konuk olacak; Aparna Nancherla, Jackie Kashian, John Early, Rhea Kasabı, Baron Vaughn ve diğerleri arasında stand-up performansları sergiledi. Tanrı aşiret kraliçelerini kurtarır!

Netflix Altered Carbon Dizisi Izle Full Hd1 Sezon 1 Bölüm Altyazılı

Çünkü bu distropik bir gelecek, en kötü halini alıyor. Dolayısıyla insanlar güzel bir şey yaratmak yerine, bu teknolojiyi düşüncesiz, bencil ve şiddetle zalim olmak için kullanıyorlar. Süper zengin arşiv tonozları, klonlanmış kılıflarla doludur ve yığın verilerini 48 saatte bir çılgınca yedekler; böylece, Real Death’in en kötü ihtimalle Altered Carbon Türkçe Altyazılı Full 1. Sezon 1. Bölüm izle iki gün boyunca onları soyması sağlanır. Bu arada, servetleri toplanmaya devam ediyor; değişmeyen yüzde 1’lik soğuk bir vizyon. Yeniden kollarını almaya gücü yetmeyen kişiler için yığınlar kolye olarak giyilir veya arkada kalan sevgi dolu ilişkilerle kutularda saklanır. Şanslıysa, aileleri tatil için “onları eğitmek” için kollarını kiralayacaklardır – yani, dini inançları doğruysa, diyelim.Hapishane zamanının ötesinde, hükümlülerin yığını “buz üstünde” konur; ancak hükümet, cezaları kalktığında onları “ilk elde olan” kollara saklamayı düşünmemek için. Teknolojinin olumlu görünen yönleri bile çoğu zaman kötü sonuçlanıyor; Eğer 7 yaşındaki bir cinayet kurbanının ebeveynleri “serbest kılıf” çıkarsa, kızları 55 yaşında bir erkeğin vücuduna geri döndürürlerse, çok kötü olur.

Altered Carbon Dizisi 1 Sezon 1 Bölüm Altyazılı Hd Izle

Gösteri, cesetlerin yeni tükenebilir doğasının sonuçsuz acımasızlığa nasıl izin verdiğini araştırdığında gerçek vahşilik ön plandadır. Evli çiftler, kazanan kişiye bir yükseltme umuduyla ve ailelerini beslemek için yeterli kazanç umuduyla ölümle savaşırlar. (Endişelenmeyin, ezikler de yeni bir zırd alıyor, sadece bir tane yükseltmediler.) Fahişeler genellikle eğlenmek için öldürülüyor (sabahları tekrar canlanıyorlar); Şüpheliler, kırılıncaya ya da deliye dönene kadar neredeyse işkenceyle defalarca ölüme tâbi tutulabilirler; bugüne kadar hiçbir delil olmadan.Tasvir edilen kan ve gore çok miktarda ezici. Ölüm amacına yönelik olarak meditasyon yapmaya zahmetli olan bölümler, sonsuza kadar acı çeken ve acı çeken bebek gibi Altered Carbon 1.sezon 1.bölüm altyazılı hd izle hisseden sahnelerde gölgelendirilir. Bu, kalbin bayağı veya midenin zayıflığı için bir gösteri değildir.

 

Bir önceki Altered Carbon İzle içeriğimize bakınız. >Altered Carbon 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj izle

altered carbon turkce altyazili izle
Alteredcarbonizle.com Anasayfa Butonu

2 Comments

  1. berk 04/02/2018
  2. jaguar 04/02/2018

Fikrini Belirt: